ثبت نام خرید گوشی تلفن همراه با تخفیف ویژه

سه‌شنبه، 7 مرداد 1399

با هماهنگی صورت گرفته با شرکت دیجی کالا مقرر شده است تعداد محدودی گوشی سامسونگ مدل Galaxy A30s SM-A307FN/DS با تخفیف ویژه به دانشجویان متقاضی مجاز به تحصیل با اولویت زمان ثبت درخواست فروخته شود.

با توجه به درخواست تعدادی از دانشجویان مبنی بر ایجاد امکان خرید گوشی تلفن همراه با تخفیف ویژه، ضمن هماهنگی صورت گرفته با شرکت دیجی کالا مقرر شده است تعداد محدودی گوشی سامسونگ مدل Galaxy A30s SM-A307FN/DS  با قیمت 35،500،000 ريال به دانشجویان متقاضی مجاز به تحصیل با اولویت زمان ثبت درخواست فروخته شود، متقاضیان می توانند تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 10/05/99 پس از ثبت نام در سامانه شاخص (stu.sharif.ir) از طریق منوی خدمات غیر حضوری نسبت به ثبت درخواست اولیه اقدام نمایند.


تذکر۱: متقاضیان پس از ثبت نام اولیه، تأیید اداره رفاه دانشجویان و دریافت کد تخفیف از شرکت دیجی کالا می توانند در مدت زمان محدود اعلام شده، نسبت به خرید گوشی مذکور اقدام نمایند.

تذکر۲: امکان پرداخت مبلغ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال وام قرض الحسنه با کارمزد ۲درصد از طریق بانک قرض الحسنه رسالت برای بخشی از متقاضیان و با تشخیص کمیته وام صندوق قرض الحسنه امین فراهم می باشد.

متقاضیان وام می توانند پس از خرید و با ارائه فاکتور مربوطه نسبت به ثبت درخواست وام از طریق صفحه مربوطه اقدام نمایند.